SPREY KAPAKLAR


Farklı alanlardaki farklı özellikler ile tasarlanmış ürünlerinize katma değer katacak olan dizaynlarımızı inceleyebilirsiniz.

STANDART KAPAKLAR


Ulusal ve uluslararası pazarda yatırımlarımız ve yeniliklerimiz ile dünya markası olmak için çalıştık, sürekliliği sağladık, lider olduk.

GÜVEN-EL'İ KEŞFET
GÜVEN-EL'İ KEŞFET

Üretim

Plastik İle Sanatın Uyumu

Üretimde Kalite, Sürat ve Esneklik

Firmamız bünyesinde bulundurduğu ileri teknoloji makineleri ile yetiştirdiği kalifiye eleman potansiyelini; sunduğu hizmet, servis ve ürettiği kalıplarla her zaman en iyi şekilde bağdaştırabilmiştir. Bu özelliği ile genel tüketim ürünleri sektörüne plastik enjeksiyon kalıpları sunan firmamız, özellikle aerosol sektörüne üretim yapan lider bir marka konumuna gelmiştir.

Kalıp imalatı ve plastik üretimini tek bünyede bulundurma özelliğine sahip olan firmamız, müşterilerine bitmiş ürün sunma ayrıcalığına sahiptir.

Amerika, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu ülkelerine üretmiş olduğu çok sayıdaki kalıp ile kendisinden dünya çapında söz ettiren firmamız, sunduğu teknik destek ile de ürünlerinin her zaman arkasında durabilmiş ve müşterilerine en iyi hizmeti vermiştir.Sizlere Rekabet Avantajı Sağlıyoruz

Plastik enjeksiyon üretimi için gerekli bütün makine ve techizata sahip olan firmamız, her türlü kalıp ve hammadde ile üretim yapabilme kabiliyetine sahiptir. Yılda 600 milyon adetlik üretimi gerçekleştirebilme yetisine sahiptir. Üstün teknoloji enjeksiyon makineleri ile kalite, sürat ve esnekliği tam olarak yakalayan firmamız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretimine kolayca yön verebilmekte ve sunduğu seçeneklerle müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutmaktadır. Kaliteyi takip etmek ve sürdürülebilirliğini sağlamak amacı ile firmamız, sürekli yeni yatırımlar yapmakta ve gücüne güç katmaktadır.

PP, PE, POM, PA, ABS gibi çok çeşitli hammadde grupları ile üretim yapabilme özelliği, ürün çeşitliliğimizi arttırmaktadır.Son yıllarda özellikle aerosol sektörüne yönelik çalışmalarını hızlandıran ve bu sektörde uzmanlaşan firmamız; bu başarısını kalitesine, teknolojisine ve yenilikçi vizyonuna borçludur. Bu vizyonu ürünlerine de kanalize ederek başarının kaçınılmaz ve sürekli olması sağlanmıştır.

Sınırları kaldırarak, uluslararası arenada konumunu sağlamlaştıran ve köklü hale getiren markamız, beklentilerin ötesinde gelişmekte ve sektörü geliştirmektedir.

Inovasyon

Sürekliliği Olan Bir Yatırımdır

Ürünlerinizi Yenileyin

Her zaman tüketiciyi şaşırtın ve sadakatini sağlayın

Yeni fikirleri değer yaratan çıktılara dönüştürmek için çalışıyoruz. Yeni ve yaratıcı fikirleri pazar araştırması ile geliştirerek emek ve yatırım ile katma değer yaratan ürünlere dönüştürüyoruz. Bu dönüşüm ürünlerinizi karşılaştırılamaz ve ölçülemez konuma getirerek sürdürülebilir büyümeyi sizlere sağlamaktadır. Sürdürülebilir büyümeyi sağlamak inovasyon döngüsü ve sistemi için en önemli kaynaktır. Bu kaynağı mümkün kılmak ancak kullanıcıya sunulan ürünlerin vazgeçilemez olması ile sağlanabilir.

Limitleri Zorlayın

Kırılamayan limitler yok olmanın başlangıcıdır

Ürünlerinizin inovasyon yetenekleri ve başarımlarını belirleyen sürdürülebilir büyüme olsa da, büyümenin yönetişimiyle de doğrudan ilişkilidir. Yönetişim, diğer tüm büyüme alanlarında olduğu gibi, inovasyon sisteminde de, tasarlama ve uygulamada şeffaflık ve açıklığı; ilgili tüm aktörlerin katılımlarını ve sorumluluk üstlenmelerini de gerektirmektedir. Biz yenlikçiyiz, ya siz?

Çevre Bilinci

Gelecek İçin Sorumluluklarımızı Biliyoruz

Minimum atık politikamızla geri dönüşüm oranımızı arttırıyor ve destekliyoruz.

Servo-elektrik enjeksiyon makineleri kullanıyoruz.

Hafif ürünler üreterek petrol türevi ürünlerin doğaya salınımını azaltıyoruz.

Ürünlerimizin adaptasyonunu arttırarak az parçalı ürünler üretiyoruz.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Güven-El Plastik olarak plastik ambalaj kapağı ve diğer plastik üretim faaliyetlerimizde çevresel etkilerimizi en aza indirmek için tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Bu amaç doğrultusunda;

  • İşletmemizde doğal kaynakları verimli kullanmayı, atıkların bertarafını veya geri kazanımını sağlamayı,
  • Enerji kaynaklarının kullanımını azaltıcı tedbirler almak ve her yıl hedefler koyarak gelişme sağlamayı,
  • Enerji verimliliği sağlayan ve çevre dostu olan teknolojileri kullanmayı,
  • Sıfır atık yönetimi ile atıkların ayrıştırılmasını,
  • Çevre yönetimi ile ilgili olan tüm kanun, yönetmelik ve mevzuat hükümlerine uymayı, gereklerini yapmayı ve sürekliliğini sağlamayı,
  • Yerel resmi kuruluşları ve diğer sanayi kuruluşları ile iş birliği sağlayarak çevre standartlarımız yükseltmeyi,
  • Çevre konusunda başarıya ulaşmak için tüm çalışanlarımızı bilinçlendirmek ve bireysel sorumluluk kazandırmak için eğitimlere tabi tutmayı,
  • Çevre performansımızı sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi
     

Üyelikler

İhtiyaç Duyulan Her Yerdeyiz