Üretim

Plastik İle
Sanatın Uyumu

ÜRETİMDE KALİTE, SÜRAT VE ESNEKLİK

Firmamız bünyesinde bulundurduğu ileri teknoloji makineleri ile yetiştirdiği kalifiye eleman potansiyelini; sunduğu hizmet, servis ve ürettiği kalıplarla her zaman en iyi şekilde bağdaştırabilmiştir. Bu özelliği ile genel tüketim ürünleri sektörüne plastik enjeksiyon kalıpları sunan firmamız, özellikle aerosol sektörüne üretim yapan lider bir marka konumuna gelmiştir.

Kalıp imalatı ve plastik üretimini tek bünyede bulundurma özelliğine sahip olan firmamız, müşterilerine bitmiş ürün sunma ayrıcalığına sahiptir.

Amerika, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu ülkelerine üretmiş olduğu çok sayıdaki kalıp ile kendisinden dünya çapında söz ettiren firmamız, sunduğu teknik destek ile de ürünlerinin her zaman arkasında durabilmiş ve müşterilerine en iyi hizmeti vermiştir.

SİZLERE
REKABET
AVANTAJI SAĞLIYORUZ
Sınırları
Kaldırmanın Zamanı
ÜRETİMDE KALİTE, SÜRAT VE ESNEKLİK

Plastik enjeksiyon üretimi için gerekli bütün makine ve techizata sahip olan firmamız, her türlü kalıp ve hammadde ile üretim yapabilme kabiliyetine sahiptir. Yılda 600 milyon adetlik üretimi gerçekleştirebilme yetisine sahiptir. Üstün teknoloji enjeksiyon makineleri ile kalite, sürat ve esnekliği tam olarak yakalayan firmamız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretimine kolayca yön verebilmekte ve sunduğu seçeneklerle müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutmaktadır. Kaliteyi takip etmek ve sürdürülebilirliğini sağlamak amacı ile firmamız, sürekli yeni yatırımlar yapmakta ve gücüne güç katmaktadır.
PP, PE, POM, PA, ABS gibi çok çeşitli hammadde grupları ile üretim yapabilme özelliği, ürün çeşitliliğimizi arttırmaktadır.Son yıllarda özellikle aerosol sektörüne yönelik çalışmalarını hızlandıran ve bu sektörde uzmanlaşan firmamız; bu başarısını kalitesine, teknolojisine ve yenilikçi vizyonuna borçludur. Bu vizyonu ürünlerine de kanalize ederek başarının kaçınılmaz ve sürekli olması sağlanmıştır. Sınırları kaldırarak, uluslararası arenada konumunu sağlamlaştıran ve köklü hale getiren markamız, beklentilerin ötesinde gelişmekte ve sektörü geliştirmektedir.